New7Wonders

 

Finaliści plebiscytu na nowe siedem cudów natury

Finaliści plebiscytu na nowe siedem cudów natury21.07.2009 | AktualnościZnamy już finalistów plebiscytu na nowe siedem cudów natury. Z listy 77 półfinalistów do finału wybrano 28 miejsc. Wśród nich znalazły się również Wielkie Jeziora Mazurskie.

 

Półfinaliści plebiscytu na nowe siedem cudów natury

Półfinaliści plebiscytu na nowe siedem cudów natury09.07.2009 | AktualnościOgłoszona została lista 77 miejsc, które zostały wybrane do kolejnego etapu plebiscytu na nowe siedem cudów natury. Wśród nich znalazła się zarówno Puszcza Białowieska, jak i Wielkie Jeziora Mazurskie.

 

Nowe siedem cudów natury

Nowe siedem cudów natury07.07.2009 | AktualnościJuż tylko do północy można głosować na nowe siedem cudów natury. Wśród 261 kandydatur z 222 państw znajdują się dwa wspaniałe miejsca z Polski: Puszcza Białowieska oraz Wielkie Jeziora Mazurskie.

 

Nowe siedem cudów świata

Nowe siedem cudów świata08.07.2007 | AktualnościWczoraj w Lizbonie zostały ogłoszone wyniki globalnego głosowania, którego wyniki posłużyły do stworzenia nowej listy cudów świata. Głosowanie zostało przeprowadzone dzięki prywatnej fundacji New 7 Wonders Foundation.